Zdravotné poistenie

Je veľkou výhodou, že si môžeme vyberať medzi viacerými zdravotnými poisťovňami. Zvyšuje sa tým konkurencia a zdravotné poisťovne sa predbiehajú, aké nové nadštandardné benefity ponúknu svojim poistencom. Porovnávať ponuky sa preto určite oplatí. A to bez ohľadu na to, či už zdravotné poistenie máte alebo či rozmýšľate, do ktorej zdravotnej poisťovne nahlásiť vaše čerstvo narodené bábätko.

Zmena zdravotnej poisťovne je jednoduchá
Pre zmenu poisťovne sa rozhodujeme z rôznych dôvodov. Cieľom by malo byť získať pre nás či pre našu rodinu čo najvhodnejšie zdravotné poistenie a vyťažiť z neho čo najviac. Najčastejšie meníme zdravotnú poisťovňu z dôvodu, že náš lekár nemá s poisťovňou zmluvu alebo máme zlé skúsenosti, napríklad sa dlho čaká na vyšetrenie či operačný zákrok, prípadne nám naša súčasná poisťovňa neprepláca určité výkony, vyšetrenia, lieky či zdravotnícke potreby a poisťovňa, do ktorej chceme prejsť, áno. Napriek tomu, že zmena zdravotnej poisťovne môže priniesť poistencovi viaceré výhody, mnohí sa obávajú byrokracie, ktorá ich čaká pri žiadosti o zmenu. Opak je však pravdou. Zmenu dokážete spraviť veľmi jednoducho, rýchlo, bez zbytočných papierovačiek z pohodlia vašej obývačky. Ak máte záujem o zmenu zdravotnej poisťovne, rada vás celým procesom prevediem. Spoločne s vami vyberiem pre vás tú najvýhodnejšiu zdravotnú poisťovňu na základe vašich priorít, potrieb a zdravotného stavu. Ak ste sa už rozhodli pre konkrétnu poisťovňu, všetko vybavíte online.

Ak ste sa rozhodli pre zmenu zdravotnej poisťovne, nezabudnite:
- Nahlásiť zmenu poisťovne do 8 dní od jej uskutočnenia svojmu zamestnávateľovi.
- Ak u vás došlo po podaní prihlášky k zmene platiteľa poistného (napríklad zmenou zamestnania), nahláste to zdravotnej poisťovni do 8. 1. 2021.
- Ak ste SZČO, do 8. 1. 2021 nahláste výšku preddavku na poistné novej poisťovni.

Radi vás spoznáme osobne a neformálne akcie sú na to ideálnou príležitosťou. Dajte nám o sebe vedieť, o ostatné sa postaráme.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok, požiadaviek nás neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme a vytvoríme ponuku na mieru