O mne

„Prestaň sa tešiť na výsledok a začni milovať cestu, ktorá k nemu vedie.“

Mám dlhoročné skúsenosti, na poli finančníctva a poisťovníctva pôsobím viac ako 20 rokov a moje pracovné nasadenie dokážem úspešne koordinovať so svojím osobným životom.

Toto úspešné spojenie rodinnej a profesijnej oblasti mi dovoľuje žiť plnohodnotne a vyrovnane. 

Každý deň sa teším z pracovných aktivít a s nadšením prijímam nové úlohy. K výzvam pristupujem s racionálnou pragmatickosťou, pričom vkladám do nich zdravé zanietenie.

Moja práca pre mňa znamená môj životný štýl a robím presne to, čo ma baví.

Ako som sa dostala k tejto profesii?
Odjakživa som túžila niečo budovať, zlepšovať a posúvať dopredu. Starať sa o niečo a pozorovať, ako to pred mojimi očami rastie a rozvíja sa. Už vtedy mi bolo jasné, že ak túto túžbu dokážem premietnuť do mojej profesie, nebude to iba nevyhnutná práca, ale moja záľuba, silná ako ranná káva a neodolateľná ako zákusok po obede.

Som profesionál, ale predovšetkým človek.

Nie som zástanca formálneho prístupu, rada komunikujem adresne a priateľsky. Nezáleží, či sa spojenie realizuje cez e-mail, telefón alebo osobne, vždy dávam prednosť otvorenej efektívnej komunikácii a úprimnému prístupu.

Práca v agentúre sa stala mojou vášňou.

Ako som na to prišla?
Prejavuje sa to tým, že sa neuspokojím s dosiahnutým výsledkom a splneným cieľom, chcem viac a táto nehasnúca túžba ma posúva vpred. Všetko sa začalo ešte v roku 1997, keď som s odhodlaním vstúpila do sveta obchodu a poisťovníctva. Noví ľudia, zaujímavé pracovné úlohy, priateľské i profesijné rady, neustále hľadanie optimálnych riešení mi otvorili priestor na úspešné formovanie mojej kariéry. Pracovné príležitosti a priestor na ďalší rast mi ukázali ľudia, ktorí mali konkrétnu predstavu o dosahovaní pracovných cieľov a ideálov. V tej chvíli som pochopila, že človek, ktorý sa dostal na vrchol hory, tam určite nespadol.

Zmena, ktorá upevnila a posilnila moje profesijné presvedčenie a postoj, sa udiala v roku 2002 vstúpením do spoločnosti Universal. Podmanivá práca v kooperácii s úžasným tímom ľudí ma profilovali až do súčasnej podoby agentúrneho riaditeľa. Zodpovedného, kvalifikovaného, čestného a ochotného pomôcť. Keď sa otočím späť, vidím dlhú, ale pre mňa impozantnú cestu, ktorú som prešla. Nekráčam po nej sama, lemujú ju zanietení ľudia, s tlčúcim srdcom, ktorí majú spoločný cieľ a chcú napredovať. Keď sa pozerám vpred, stále vidím ďalšie potenciálne výzvy. To sú moje pomyselné ,,vrchy“, ktoré chcem zdolať a ktorých lákavý a očarujúci výhľad si chcem naplno vychutnať.

Ocenenia

„Nezáleží na tom, ako pomaly idete, hlavne sa nezastavujte.“
Konfucius

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok, požiadaviek nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme a vytvoríme ponuku na mieru