Povinné zmluvné poistenie

Mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel (PZP) je zákonom stanovená povinnosť každého majiteľa vozidla. PZP hradí škodu, ktorú spôsobíte poisteným vozidlom inému účastníkovi cestnej premávky. Umožňuje zároveň aj množstvo rôznych pripoistení, vďaka ktorým môžu byť kryté aj prípadné škody na vašom vozidle. Nemenej dôležitou súčasťou PZP sú tiež asistenčné služby, ktoré vám v prípade poistnej udalosti môžu ušetriť peniaze aj nervy. Porovnávať sa preto skutočne oplatí. Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam, komplexnému prehľadu o ponukách všetkých poisťovní na trhu, ich výhodách, nevýhodách a zľavách, získate povinné zmluvné poistenie presne na mieru.
Ponúkame vám možnosť vybrať si to najlepšie povinné zmluvné poistenie online. Spolupracujeme s 10 poisťovňami a vďaka nášmu užitočnému porovnávaču PZP získate prehľad o jednotlivých produktoch už za okamih.

Poistiť vaše vozidlo cez nás je tak skutočne výhodné:
- Sme nezávislí - nepracujeme pre žiadnu poisťovňu, pracujeme pre vás – získate tak vždy objektívne informácie o výhodách produktoch jednotlivých poisťovní.
- Šetríte čas - nepotrebujete chodiť do kamenných prevádzok.
- Šetríte peniaze - vyberiete si presne ten produkt, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám.
- Možnosť nastavenia si začiatku platnosti poistenia – sami si vyberiete, či chcete, aby bolo vaše vozidlo poistené ihneď alebo ho potrebujete kvôli odhláseniu/prihláseniu vozidla alebo konca platnosti súčasného PZP napríklad až o tri dni či o týždeň.
- Možnosť užitočných pripoistení na mieru podľa vašich predstáv.

Pomôžeme vám:
- Pri výbere najvýhodnejšieho PZP pre vaše auto.
- Ak máte uzavretú poistku a chcete získať výhodnejšiu poistku v inej poisťovni.

Online služby

Rýchlo a jednoducho si všetko vyriešite z pohodlia domova

Radi vás spoznáme osobne a neformálne akcie sú na to ideálnou príležitosťou. Dajte nám o sebe vedieť, o ostatné sa postaráme.

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok, požiadaviek nás neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme a vytvoríme ponuku na mieru