Chceš byť súčasťou skvelého tímu?

Neváhaj už ani sekundu a pridaj sa k nám.

Veľmi radi ťa u nás privítame. Ponúkame ti profesionálnu pracovnú ale hlavne priateľskú atmosféru. Okrem práce v jedinečnom kolektíve môžeš získať aj množstvo benefitov, ktoré jednoducho musíš mať!

Momentálne hľadáme nasledovné pozície:

Tiper

Ak máš vo svojom okolí niekoho, kto potrebuje pomôcť vo finančných či poistných produktov a odporučíš ho nášmu skúsenému obchodníkovi, ktorý obchod uzavrie, čaká na teba atraktívna finančná odmena.

Finančný sprostredkovateľ

Láka ťa práca vo finančnom poradenstve? Rád pracuješ v kolektíve a chceš odovzdávať získané vedomosti a prax z oblasti financií? Chcel by si si zvýšiť svoju finančnú gramotnosť, ale stále nebol ten správny čas? Hľadáme práve teba.

Oblastný riaditeľ

Rád odovzdávaš svoje know-how a pomáhaš ľuďom napredovať? Máš skúsenosti a prehľad vo financiách? Poprípade vedieš malú skupinku ľudí a holduješ neustálemu rozširovaniu svojich vedomostí? Potom patríš do nášho tímu!

Regionálny riaditeľ

Hľadáme šikovného lídra, ktorý rád motivuje ostatných a tímovosť je pre neho základ úspechu. Plnenie nastavených plánov nepovažuje za prekážku ale za výzvu. Ak máš stále chuť posúvať sa, vzdelávať a odovzdávať svoje dlhoročné skúsenosti, pridaj sa k nám a vykroč do novej etapy spolu s nami!