Vzdelávacia zóna Tiper Sprostredkovateľ Manažér

„Najcennejším bohatstvom pre človeka je vzdelanie.“

Kvalita a úroveň vzdelávania je v súčasnom svete dôležitým faktorom pri dosahovaní konkurencieschopnosti. Úspešní manažéri či úspešné firmy  si čoraz viac uvedomujú a doceňujú dôležitosť ľudského kapitálu a jeho využitie pre dosiahnutie ich celkového úspechu.

Informačný portál pre sprostredkovateľov UMD

Kalendár udalostí
Kalendár všetkých udalostí v spoločnosti UNIVERSAL. Dôležitá je dostupnosť nahrávok z predošlých webinárov. Poteší aj možnosť e-mail upozornení pred udalosťou.
Vzdelávacia zóna
Prehľad produktových školení na získanie vyššieho postu. V kalendári nájdete termíny a nahrávky školení. Výborným bonusom je možnosť zasielania upozornení pred školením. 
Inštruktážné videá
Viac ako 70 inštruktážnych videí na jednom mieste. K dispozícií kedykoľvek. Informácie o rôznych produktoch, či práci s firemným systémom.
Kariérny plán
Plán aktivít na 14 mesiacov od registrácie. Informácie o výkone, odmenách a dôležitých krokoch pri ceste za postom makléra.
Novinky
Všetky novinky a dôležité informácie o udalostiach, či zmenách v podmienkach poisťovní nájdete na jednom mieste.
Slovník
Pojmy, ktoré potrebujete pri práci. Všetky spolu na jednom mieste. Pravidelne dopĺňaný a aktualizovaný.
Manažér
Podrobná sekcia pre manažérov s návodmi a inštruktážnymi videami ako riadiť tím alebo pomôcť ostatným.
Sprievodca
Sprievodca registráciou je sekcia plná návodov a popisov rôznych aktivít ako napríklad práca s Portosom, či proces registrácie do NBS.
Previous slide
Next slide
Jediný nástroj, ktorý potrebuje kvalitný Finančný sprostredkovateľ. Vyriešte neustále starosti s dohľadávaním informácií či kontaktovania svojho získateľa.
Modul UMD prináša balíček dôležitých nástrojov a spoľahlivých informácií, ktoré Vám pomôžu zvýšiť efektivitu svojej cesty za úspechom.

Chcete zlepšiť svoje výsledky pri stretnutiach?

Kurz obchodných zručností

Pripravili sme si pre Vás unikátny projekt vzdelávania obchodníkov. V kurze Vám vysvetlíme zásady komunikácie a zvládania stresu. Vo väčšom balíčku nájdete aj informácie ako na koučing a mentoring.

„Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.“
Christine Gregoire

Kontaktný formulár

V prípade, ak by ste mali záujem o doplnenie ďalších videí, neváhajte ma kontaktovať, veľmi rada s Vami preberiem podrobnosti.