Môj tím

AGENTÚRA VÝCHOD

Vysoké nároky na kvalitu práce

Na začiatku svojej kariéry som si nedokázala predstaviť, do akých veľkolepých rozmerov som schopná, spolu s mojím vytrvalým tímom, vyrásť.

Agentúru sme budovali na hodnotách ako sú poctivosť, pracovitosť a túžba byť spoľahlivým partnerom pre našich klientov. Odhodlanie, chuť pracovať a úsilie členov tímu prispievali k zvládaniu vysokých nárokov na kvalitu práce v dynamickom svete financií a úspešne pomáhali upevniť pozíciu agentúry v konkurenčnom prostredí.

Dnes náš tím, ako súdržný celok, napĺňa konkrétne predstavy a dosahuje stanovené ciele. Spolu plníme úlohy, hľadáme nové výzvy a kráčame oproti novým možnostiam. Zastávame názor, že v našom neustále sa meniacom finančnom prostredí je potrebné sa systematicky rozvíjať, nepretržite sa zaujímame o nové trendy i o inovatívne stratégie a produkty.

Naše odhodlanie a iniciatívu sústredíme a premieňame do praktickej využiteľnosti pre potreby našich klientov a nás všetkých.

Agentúra Východ predstavuje stabilný pilier spoločnosti Universal maklérsky dom. V súčasnosti má na území stredného a východného Slovenska vytvorených 25 pobočiek so 120 sprostredkovateľmi a 6 hlavnými riaditeľstvami.

Eva Ličáková

Prešov

regionálna riaditeľka, 7 pobočiek

Regionálne riaditeľstvo pod vedením riaditeľky pani Evy Ličákovej (pozíciu zastáva od roku 2008) sa už viac ako 11 rokov drží v prvej trojke v súťaží regionálnych riaditeľov. Táto pevná pozícia ho právom zaraďuje medzi najstabilnejšie riaditeľstvá patriace pod Agentúru Východ. Na profesionálnej a vysoko odbornej úrovni spravujú klientske požiadavky vo všetkých segmentoch. Pracovný tím tvorí 20 spoľahlivých ľudí.

Dušan Andraščík

Prešov

regionálny riaditeľ, 4 pobočky

Najrýchlejšie rastúce regionálne riaditeľstvo, ktoré viac ako 7 rokov pôsobí v spoločnosti  Universal, maklérsky dom. V rokoch 2019 a 2020 získalo prvé a druhé umiestnenie medzi všetkými regionálnymi riaditeľstvami v spoločnosti Universal. Najlepšie výsledky dosahuje v životnom poistení, v úveroch a v investíciách. 

Ladislav Krammer

Bratislava

regionálny riaditeľ

Ladislav Krammer má na starosti regionálne riaditeľstvo v Bratislave. V doterajšom pracovnom živote je najviac hrdý na úspechy ako líder svojich tímov. Všetky dosiahli najmä vďaka vzájomnej otvorenosti, túžbe niečo dosiahnuť a posúvať veci vpred. Medzi hodnoty, ktoré vyznáva, patrí aj ľudskosť a zodpovednosť. Jeho obľúbený výrok vypovedá o jeho výnimočnej osobnosti: „Najlepšou investíciou je poctivá práca s cieľom uspokojiť klienta.“

Renáta Bartková

Spišská Nová Ves

regionálna riaditeľka, 2 pobočky

Regionálne riaditeľstvo pod vedením pani Renáty Bartkovej charakterizuje rozhodnosť a cieľavedomosť. Poskytuje klientom komplexné portfólio produktov. Kolektív mladých výnimočných ľudí sa okrem profesionálnych činností zameriava aj na spoločné športové aktivity, vďaka čomu v tíme vládne priateľská a otvorená atmosféra.

Anežka Arvayová

Michalovce

regionálna riaditeľka, 3 pobočky

Pre regionálne riaditeľstvo pani Anežky Arvayovej je typická vysoká profesionalita a stopercentná odbornosť. Stabilná klientska základňa a lojálni sprostredkovatelia tvoria pevný pilier michalovského riaditeľstva, ktoré disponuje ustáleným kmeňom skladajúcim sa z 80 % retailu a 20 % firemných klientov.

Pobočky

TRNAVA

Lucia Drmolková

TRNAVA

Juraj Daniš

Lednické Rovne

Martin Monček

Púchov

Andrea Vargová Kováčová

Zlaté Moravce

Viera Jonisová

Stará Bystrica

Miroslav Martinek

Humenné

Zuzana Pavlíková

Lipany

Jaroslav Mišenčík

Poprad

Jaroslav Chalák

Prešov

Eva Ličáková

Prešov

Dušan Andraščík

Prešov

Júlia Radová

Sabinov

Soňa Mišková

Sabinov

Erik Miško

Košice

Marián Behun

Kráľovský Chlmec

Eva Bányácsky

Michalovce

Anežka Arvayová

Sečovce

Jozef Balint

Sobrance

Alena Babjaková

Sobrance

Vladimír Kušnír

Spišská Nová Ves

Erika Gotschová

Spišská Nová Ves

Renáta Bartková

Spišská Nová Ves

Janka Harabinová

Spišská Nová Ves

Silvia Dziaková

Spišská Nová Ves

Patrícia Kováčová

Trebišov

Miloš Hreško

Bratislava

Norika Stojková

„Dôležité je, aby každý človek mohol byť hrdý na prácu, ktorú vykonáva.“
Lev Nikolajevič Tolstoj

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok, požiadaviek nás neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme a vytvoríme ponuku na mieru