21-dňový program pre jednotlivca

Tento nápad sa zrodil spontánne a neplánovane. Program vznikol spojením mojich niekoľkoročných skúseností a vlastných praktických poznatkov z oblasti poznávania fungovania vlastného tela, mysle a psychiky v kontinuite so životným štýlom a pracovným nasadením. 

Moja empíria mi vnukla myšlienku, akou cestou je možné dosiahnuť v živote rovnováhu a s ňou spojený produktívnejší a spokojnejší život po všetkých stránkach.

Čo je 21-dňový program?

21-dňový program predstavuje inšpiratívny a pre mentálne i fyzické zdravie prospešný návod ako v priebehu troch týždňov naštartovať telo a myseľ na aktívnu prácu a optimálny výkon. Ukáže človeku ako byť plný energie a vitality, ako plnohodnotne fungovať bez príznakov únavy a vyčerpania a ako získať vyrovnanú telesnú, duševnú i emočnú kondíciu. Je dôležité poznať a vedieť ako funguje ľudská myseľ a telo, ako si zorganizovať denný harmonogram, aby výsledky zodpovedali aktívnej a tvorivej činnosti počas celého dňa.

Prečo 21 dní?

Ľudský mozog je úžasný stroj, fungujúci podľa určitých pravidiel. Jeho výhodou je, že dokáže vytvárať emočné mapy na základe toho, čo robíme často. Ak niečo robíme pravidelne, náš mozog vytvorí novú emočnú mapu. Čím častejšie sa aktivite venujeme, tým je nová emočná mapa silnejšia a zároveň stará slabšia. Pre mentálne zafixovanie novej skutočnosti potrebuje ľudský mozog obyčajne 21 dní. Tri týždne na vytvorenie nového návyku sú minimum a podľa mojich skúseností to častokrát platí.

Pre koho je program určený?

Je určený pre všetkých, kto bojuje s vyčerpaním, únavou či syndrómom vyhorenia. 

Je určený pre tých, ktorí v súvislosti s vysokými pracovnými nárokmi, často pod stresom, zabúdajú na pravidelný a pestrý príjem potravy. Dôsledkom je zvýšená únava, apatia zo života, telesné i duševné vyčerpanie, zbytočné priberanie a oslabovanie organizmu.  

Je to program pre každého jednotlivca, ktorý mu pomôže objaviť vyrovnaný životný štýl, zdravú energiu a životnú harmóniu.

„Nič som nenadobudol ľahko. Každá vec ma stála tvrdú prácu. Nehľadaj ľahké cesty. Tie hľadá toľko ľudí, že sa po nich nedá prísť nikam.“
Tomáš Baťa

Kontaktný formulár

V prípade, ak máte záujem o niektorý z daných projektov, prípadne máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte ma kontaktovať.